ویژگی های فنی تولیدات الکتروموتور موتوژن

ویژگی های فنی تولیدات الکتروموتور موتوژن

نکته مهم این است که الکتروموتور موتوژن دارای تجربه بسیار زیاد در تولید الکتروموتور ایرانی است و سال هاست که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا جایگاه ویژه ای در ایران پیدا کرده است.

رنج تولیدات الکتروموتور موتوژن در الکتروموتور صنعتی بیشتر قرار دارد و انواع الکتروموتور تک فاز تک خازن موتوژن ، دو خازن موتوژن و الکتروموتور سه فاز پوسته آلومینیوم و چدن موتوژن را تولید می کند.

البته شرکت موتوژن در ساخت الکتروموتور کولری هم در ایران و حتی صادرات جایگاه ویژه ای دارد.اما الکتروموتور موتوژن بر اساس استاندارهای جهانی ساخته شده است و سال هاست که بسیاری از دستگاه سازها از آن استفاده می کنند. همچنین صادرات موتوژن به سایر کشورها هم زیاد بوده و از این حیث هم میتوان موتوژن را یک برند بزرگ دانست.

تکفاز و سه فاز موتوژن

مزایا الکتروموتور موتوژن

 • کاربرد گسترده خانگی و صنعتی
 • تولید دینام در توان های مختلف
 • کیفیت بالا موتوژن
 • دقیق بودن و اخذ گواهینامه ISO 9001 از SGS سوییس
 • دسترسی سریع به لوازم یدکی موتوژن
 • راندمان بالای الکتروموتور موتوژن نسبت به قیمت
 • انواع مدل های الکتروموتورهای موتوژن

  الکتروموتور کولری موتوژن بسیار معروف است و در بسیاری از کولرهای آبی موتوژن چرخنده اصلی به شمار می‌رود.

  الکتروموتور موتوژن تبریز تا توان 18.5 کیلووات با پوسته آلومینیوم تولید می شود و همچنین تا توان 400 کیلووات موتوژن چدنی تولید می شود.

  الکتروموتور موتوژن همچنین از توان 2.2 کیلووات تا 400 کیلووات با پوسته چدن تولید می شود و بسیاری از صنعتگران از این موضوع اطلاع ندارند.

  بیشترین مصرف الکتروموتور موتوژن در توان های بین 5 اسب تا 15 اسب است و در دورهای 1450 دور و 3000 دور. یکی از مزایای الکتروموتور موتوژن تولید الکتروموتور 750 دور سه فاز است که از این حیث در ایران رقیب ندارد.

  نمایندگی رسمی موتوژن در ایران

  شرکت‌ های زیادی در اکثر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش موتوژن هستند. نمایندگی‌ های شهر تهران دارای بیشترین سهم در بین دیگر شهرهای ایران هستند. مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز نیز با فروش بالای دینام موتوژن، جایگاه خوبی دارند.

 • ویژگی های فنی تولیدات الکتروموتور الکتروژن

  در مقابل الکتروژن با پوسته ای که شبیه به الکتروموتور زیمنس دارد و کیفیت خوبی که این روزها صنعتگران به دنبال آن هستند، در ایران فروش خوبی پیدا کرده است و در یک برنامه هدف مند شروع به تولید توان ها و دورهای جدید نموده است.

  الکتروموتور کولری الکتروژن نیز با کیفیت بالا و خازن قطع کن که بر روی آن نصب شده است، در بین تمامی برند ها طرفدار پیدا کرده است.

  کارخانه الکتروژن که در سال های اخیر شروع به تولید الکتروموتور صنعتی کرده و در زمینه ساخت انواع الکتروموتور صنعتی، امروزه در ایران جایگاه مناسبی پیدا کرده است.

  الکتروژن با تولید الکتروموتور در بازکن ، دینام کولری ، الکتروموتور سه فاز از 0.06 کیلووات تا 18.5 کیلووات با پوسته آلومینیومی در دورهای 1000 ، 1400 و 3000 دور و همچنین از 22 تا 45 کیلووات 1400 دور با پوسته چدن تولید می کند.

  الکتروژن سه فاز

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *